27 Mayıs 2016 Cuma

Tam Bir Ay Sonra Yeni YazıMerhaba,

Tam bir ay önce en son yazımı yazmışım bloga (!) Bugün yeni yazı yazmak için bilgisayar başına oturduğumda bunun farkında değildim, şimdi bir baktım koskoca bir ay geçmiş. Neyse ki Mayıs ayı bitmeden yeni yazı yazabiliyorum =)Bu sene blog güncellemedeki sıkıntımın en önemli nedeni sağlık durumlarım, endişelenecek birşey yok ama beni alıkoyuyor diyelim ;) Bahanelerden hoşlanmıyorum ama nedeni bir kez daha yazdığıma göre blogu bırakmadığımı, hatta şu an için asla bırakmayı düşünmediğimi merak edenler olduysa yazayım istedim. Blogum benim için çok şey ifade ediyor. Instagram'da daha aktifim pek tabii, fotoğraf paylaşmak çok rahat ama "Insta Blogger" değilim; orada benim hoşuma giden blog içeriğime uyan sevdiğim şeyleri paylaşıyorum, pek de keyifli oluyor ama asıl içerik her zaman burada olsun istiyorum. Yani kitap yorumlarım, çok sevdiğim kırtasiye ürün yazılarım gibi ;) O nedenle blogumu bırakmam =))

Çok sevdiğim bloggerlar yazmayı bırakıp sessizce uzaklaşınca ben çok üzülüyorum =( Blog kültürünü seviyorum. Pek tabii "gerçek hayat" pek zor, türlü türlü sıkıntılar var, mecburiyetler var... yeter ki herkes iyi olsun. Ben de merak edenler olduysa diye bir ses edeyim dedim ^o^


Sonuç olarak, biriken de bir sürü yazım var =)) Elimden geldiğince daha güncel tutmaya çalışacağım blogumu ;)

Tabii blog dışında dediğim gibi en aktif olduğum yer Instagram hesabım; takip etmek isteyenler için "renklikitap" olarak aratabilirsiniz.

Herkese mutlu bir hafta sonu dilerim!


2 yorum:

  1. Ben o merak edenlerden biriyim. Şirin kırtasiye malzemelerinizi(özellikle kalemler) görmeyi de özlemişim :) Sağlık durumlarınız için de ayrıca geçmiş olsun diyorum.

    YanıtlaSil