21 Kasım 2015 Cumartesi

Dresslink

http://www.dresslink.com/ 'dan yaz başında bana sitelerinden alışveriş yapmam ve blogumda/instagram adresimde paylaşmam için bir blog işbirliği teklifi geldi, ben de biraz siteye bakınca Aliexpress benzeri, sevimli ürünlerin yer aldığı bir site olduğunu gördüm ve kabul ettim. Aslında ürünler elime geçeli uzun zaman oldu, yazma fırsatım olmadı, ama onlara da söz verdiğim üzere burada sizlerle de paylaşmak istedim :)

Women Fashion PU Leather Cute Cartoon Fox Head Shoulder Bag


İlk seçtiğim ürün ne zamandır almayı düşündüğüm bu tilki çanta oldu. Sitede şu an gözüken fiyat 2.53 Dolar. Beklediğimden daha kaliteli tek gözlü hoş bir çanta çıktı. Yazın taşımalık, küçük boyutta kullanışlı ve sevimli bir çanta.

İkinci seçimim bir kalem kutusundan yana oldu =D Tam da o sıralarda bu tip büyük, kullanışlı bir kalem kutu arayışı içersindeydim ve sitede bunu bulunca çok sevindim. Pembe olanı tercih ettim, üstündeki etiketi söküp daha neşeli rozetler taktım ;) Kalitesi fiyatına göre gayet iyiydi, sitede şu anki fiyatı 3.67 Dolar.Aldığım ürünler içersinde kalite oranı en düşük olan ürün ise bu makyaj çantası oldu. Fotoğraflarda çok daha kaliteli gözüküyordu ama fotoğraftaki ürünün ucuz bir takliti gibi geldi ve beklediğimden biraz daha küçük boyutta çıktı. Ama kullanıyorum, kullanışsız bir ürün değil dediğim gibi tek problem biraz daha kalitesiz oluşu ki olabilir bu tip sitelerden bazen böyle ürünler çıkıyor zaten fiyatı da 1.49 Dolar ;)


Son olarak biraz da bana verilen kupon hakkımı doldurma amaçlı bir de güneş gözlüğü görüp atmıştım sepete. Tabii ki bu tip ürünler kaliteli olmuyor, ben daha çok plajda/havuzda kısa süreli takmayı seviyorum. 1.42 Dolar şu anki fiyatı.

Ben kıyafet almak istemedim, listedeki özellikle ilk iki ürünü almış olmak bile benim için güzel bir hediye oldu. Site daha çok kıyafetleriyle meşhur bir tür Aliexpress gibi Çin sitesi. Bazı ürünler fiyatların uygunluğu açısından buradan alınabilir.

*Bütün görseller Dresslink'e aittir. / All images belong to Dresslink.

4 yorum:

 1. Ürünler çok şirin görünüyor Güngör Abla, özellikle de Tilki çanta ve kalem kutusu *-* Güle güle kullanın, hayırlı olsun ^o^

  YanıtlaSil
 2. MERABA GÜNGÖR ABLA bensenin buyuk hayranlarından biriyim bloguma bakarsan cok sevinirim hatta yorum yaparsan kat ve kat sevinirim linkini aşşağa bırakıyorum tesekkur ederim :)(:
  http://mertaydin18.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar herhangi bir blogr değilim fakat siteye uye olunca 50 dolar geldi bana herkese geliyor mu alisveris yapmalimiyim yardimci oluraaniz cok sevinirim :)

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, bana gelmemişti ama alışverişe teşvik amaçlı belki yapıyorlardır, isterseniz bir mail atıp sorun emin olmak için ;)

  YanıtlaSil