6 Şubat 2012 Pazartesi

Kırtasiye: Günün Alışverişi


Deco bantları ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz=) Geçenlerde Renkli Kitaplar: Washi, Masking Tape Tasarım Kitapları yazımda bu bantları ya da "washi/masking tape"leri nasıl kullanabileceğimizi anlatan kitaplardan bahsetmiştim. Bu bantlar gerçekten çok kullanışlı, birçok yeri bunlarla süsleyebilir, notlarınızı bunlarla yapıştırabilir ve daha birçok tasarım projesinde kullanabilirsiniz; örneğin ben çok güzel kitap ayraçları yapıyorum bunlarla=)) Bugün bir kırtasiyede bu seti görünce dayanamadım hemen aldım, bu paket 2.50 TL.14 yorum:

 1. Ne güzel şeyler buluyorsun, dayanılır gibi değiller yine =)

  YanıtlaSil
 2. yaaa ben de arıyorum bulamıyorum. nerede buldun acaba?

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Market gibni bir yer mi ya neresitse söyleyebilirimisn :(((

  YanıtlaSil
 5. Tesadüfen küçük bir kırtasiyede buldum ben. Kırtasiyelere sorun mutlaka bir yerde denk gelirsiniz;)

  YanıtlaSil
 6. Güngörcüğüm fiyat süper gerçekten, desenlerde çok tatlı, güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 7. @Eren çok teşekkür ederim=))

  YanıtlaSil
 8. ama neredenn bize de söylee lütfen bende istiyorumm

  YanıtlaSil
 9. Bir kaç kişi nereden aldığınızı sormuş ama cevap vermemişsiniz. Bloglar paylaşmak içindir. Keşke nereden aldığınızı söyleseniz belki yakındır bizde gidip alırız. Tesadüfen küçük bir kırtasiye ucu açık bir bilgi:)

  YanıtlaSil
 10. @Adsız Nereden aldığımı daha önce birkaç defa paylaşmıştım ayrıca takdir edersiniz ki sokakta görüp girdiğim her kırtasiyenin ismini hafızamda tutamayabilirim.

  Bloglar paylaşmak için olduğu kadar samimi insanların iletişimde bulunması içindir. "Adsız" yorum yapan kişilerin blog camiasında pek hoş karşılanmadığı hatta amiyane tabirle bu kişilerin samimiyetsizliklerini laf sokarak dile getirdiği gözlemlenmektedir. Ben daha önce böyle bir durumla karşılaştığımda blogumda bir daha "adsız" yorumlara izin vermeyeceğimi belirtmiştim ancak yorum onaylama kullanmadığım için bu pek mümkün olmuyor. Gerçekten insanların bu saygısız tutumlarını anlayamıyorum, yorum bırakırken biraz daha samimi ve saygılı olmaya dikkat edilmeli.

  YanıtlaSil
 11. Sekiz yaşında bir kızım var. Güngör ablası, o da tam bir bant çılgını. Nerde görsek çeşit çeşit bantlar alıyoruz. Bu arada ben Kitap Günlüğü dizileri bağımlısı oldum. Kızımda Kırtasiye Günlüğü'nün. :))

  YanıtlaSil
 12. @Deli Kitap Allah bağışlasın=) Nasıl mutlu oluyorum bu yazdıklarınızı gördükçe, çok teşekkür ederim!;))

  YanıtlaSil
 13. Canım aynı set BKM'de 2 lira,bilgin olsun :))

  YanıtlaSil
 14. 10 metrelik Kağıt Bantlar: http://ozelveguzel.blogspot.com/2013/05/10-mt-bant.html
  3 Metre Plastik Bantlar: http://ozelveguzel.blogspot.com/2013/05/5m-bant.html

  YanıtlaSil